Přípravek na podporu energie těla i mysli

Firma Enaden nabízí unikátní přípravek vyvinutý na základě nejnovějších a nejmodernějších výzkumů byl vyvinut na bázi přírodní substance, která slouží k podpoře celkové biologické energii.

 

Enaden je unikátní přípravek byl vyvinut na bázi NADH, L Tryptopahan a Pyridoxin. Díky tomuto složení má hned několik pozitivních účinků na lidský organismus. Podporuje energii Vaší mysli, paměti a kognitivních schopností, prevence poruch paměti a degenerativních onemocnění. Při nedostatku NADH probíhají některé procesy v lidském těle nesprávně a může dojít ke vzniku neurodegenerativních poruch, které jsou základem například pro Alzheimerovu chorobu. Roztroušenou sklerózu a Parkinsonovu chorobu.

 

Enaden vyvinula tradiční česká společnost Vetrisol. Společnost byla založena v roce 2006 se specializací na vývoj, výrobu a prodej doplňků stravy a veterinárních přípravků, které splňují kritéria nejvyšší kvality a cenové dostupnosti.

 

Výrobek Enaden mohou užívat všechny dospělé osoby, ale vhodný je i pro mladé studenty, kteří potřebují zvýšit svou koncentraci při učení, ale i pro seniory. Pro přípravek Enaden nemusíte chodit do lékáren a mačkat se ve veřejné městské dopravě či čekat fronty u pokladny v lékárně, ale můžete si ho objednat, díky našemu internetovému obchodu z pohodlí vašeho domova.

 

Pro více informací navštivte internetové stránky www.enaden.cz.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.