Krizová intervence jako pomoc z krize

Připadáte si nenormální. Máte strach úplně ze všech lidí. Nevycházíte už skoro vůbec z domova. Zároveň si však připadáte opuštěná. Musíte okamžitě vyhledat odbornou pomoc v podobě krizové intervence. Jinak jste schopná si ublížit. Už Vás prostě nebaví žít. Nikomu na Vás nezáleží a celé dny se jen trápíte. Takový život nemůže přece nikoho bavit. Změňte to. Zkušený doktor Vás v těchto extrémních situacích podrží. Možná bude nutná i hospitalizace. Nechala jste vše zajít hodně daleko, ale když budete chtít, náprava je samozřejmě možná. V poslední době se Vám to totiž vůbec nedaří. To je však velká chyba. Jenom pokud budete mít rád sám sebe, naučíte se milovat i ostatní. Jste ukázkový samotář. Nemáte stálou partnerku a rodiče navštěvujete pouze několikrát ročně. Celé dny trávíte v práci nebo doma u televize. Neumíte se radovat z maličkostí a od srdce už jste se nezasmál celou věčnost. Pokud to takhle s Vámi půjde dál, tak si zaděláváte na pěkný malér. Začněte na sobě pracovat. Změna je určitě možná.

Psychická krize má řešení

Každý problém se dá řešit, jenom musíte chtít. Když budete celé dny ležet doma v posteli a nadávat na všechny kolem sebe, tak se nepohnete z místa. Máte nemocnou duši a bojujete s duševní krizí. Přiznejte si to. Myslela jste si, že jste neporazitelná. Dařilo se Vám na všech frontách. Kariéra byla úspěšně rozjetá. Váš vztah s přítelem neměl chybu a Vy jste si plnila jeden sen za druhým. Stačila chvilka nepozornosti a bylo po všem. Neodpočívala jste a každý den jste se od rána do večera honila. Tělo vypovědělo službu a Vaše duše byla zraněná. Profesionál Vám podává pomocnou ruku, tak jí neodmítejte.

I psychika má velký vliv na naše zdraví

Proto jste sebrala veškerou odvahu a rozhodla jste se, že navštívíte nějakého odborníka, který Vám se vším pomůže. To je to, o co Vám jde především. Už nechcete mít z všeho strach a bát se každého nečekaného pohybu. A z toho důvodu jste vyhledala někoho, kdo by Vám pomoct mohl. Psychologa Praha jste nalezla jen tak náhodou, ale nakonec jste zjistila, že to rozhodně nebyla chyba. Po několika návštěvách už se cítíte mnohem lépe a vše je o dost jednoduší.
Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.