Učinná terapie

Nová metoda EMDR , je nyní využívána stále častěji. Společně s odborníkem přijdete na kloub tomu, co Vás trápí. Poté budou následovat sezení, při kterém bude probíhat stimulace Vašeho mozku skrze oční vjemy. Bude docházet k zapojování levé a pravé hemisféry a odstraňování nepříjemných pocitů, které Vás nepřestávají tížit. Po sezení cítí pacienti velkou úlevu. Terapie je náročnější, ale má rychlejší a hlubší výsledky, než předchozí metody.

 

Psychoterapie pomáhá vyrovnat se s traumatickým zážitkem

Bohužel, si pro nás život nepřipravil jen situace zalité krásným slunečním světlem, dobrou náladou a pohodou. V životě každého člověka mohou nastat situace, které se do nás nenávratně zapíšou a neustále se nám vrací před oči. Tyto vzpomínky jsou ale stále bolestnější, i když jsme si nepříjemnou situaci dávno prožili. S takovou nepříjemností se člověk sám nedokáže vyrovnat. Sám v sobě si tu chvíli násobí a výsledkem toho jsou spánkové poruchy, noční můry a citelná únava organismu. Je známo, že tak jako se mohou zahojit šrámy na těle, zahojí se i na duši. Ta je ale mnohem složitější a proto si na pomoc bereme odborníka psycholog Praha, který nám umí pomoci.

 

Najděte ztracený klid a vyrovnanost v duši

Tato nová metoda emdr pracuje s vjemy a mozkovou aktivitou. Zapojuje pravidelně pravou a levou polovinu mozku tak, aby jej dostatečně stimulovala. To vše se děje tak, že vzpomínáte na všechny události nepříjemného zážitku a stimulujete mozek. Výsledkem je pochopení situace a vyrovnání se s ní.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.