Wellness & Spa v Jeseníkách

Kolik času denně věnujeme jen sami sobě? Relaxaci, vzdělávání, koníčkům, zábavě a nejen své práci nebo rodině? Každodenní starosti, práce, přátelé a mnoho dalšího nám naplňují denní program. Odpočinek je ale stejně důležitý, jako pravidelné cvičení, spánek nebo kvalitní strava. Když už nemáme čas pravidelně odpočívat, můžeme využít alespoň slevy na wellness pobyt, vyrazti do lázní a užít si relaxační procedury. Jak se říká, když už nemáme čas pravidelně cvičit, je dobré chodit alespoń pravidelně na masáž.

Lázně Jeseník

Lázně v Jeseníkách, nebo spíše Priessnitzovy lázně jsou známé od 19. století a jsou stále více navštěvovány a velice známými. V historii se zde léčili například Nikolaj Visailevič Gogol, Josef Chmelský, nebo Heinrich Laube. Jezdí se zde léčit lidé pooperaci, na rehabilitacích, ženy které nemohou onemocnět, nebo čistě za cílem relaxace, odpočinku a užít si nabídky procedur. Jedna z obrovských výhod těchto lázní je také příroda Rychlebských hor, které nabízejí návštěvníkům možnost turistiky, cyklistiky, sportu a přírodních krás.

Wellness procedury josu bohaté a můžeme si vybírat z jejich nabídky. Mezi nejoblibejněší masáže patří například masáž lávovými kameny, celotělová ajurvédská masáž, čokoládová masáž, sportovně relaxační masáž. Medová masáž nepatří mezi nejpříjemnější masáže, ale je velice detoxikační a zbavuje naše tělo školivin a nahromaděných toxických látek. Med má také protizánětlivý a dezinfekční účinky. Dále můžeme vyzkoušet lázně a koupele, celotělové zábaly, peelingy, saunu a skupinová cvičení.

Slevy na wellness pobyty

Procedury pomáhají proti celkové únavě organismu, bolestem hlavy nebo zad, detoxikují tělo, uvolňují zablokované a ztuhlé svaly, posilují oběhový systém, zlepšují funkci lymfatického systému. Kůže je jemnější a vidět jsou také kosmetické účinky. Jelikož jde relaxace ruku v ruce s celkovou funkcí těla, mají procedury vliv také na kvalitnější spánek. Slevy na wellness procedury v Jeseníkách můžeme navíc využít jako dárek pro své blízké, což je originální. Prohlédněte si aktuální slevy na wellness pobyty a nechte se hýčkat!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.