Účinky vinných koupelí

Vinná koupel ve dvou či samostatně v kádi plné vinných extraktů s karafou plnou lahodného vínka, vířivá vana, pěna, svíčky, tichá relaxační hudba a příjemné prostředí. Takové relaxaci jde jen stěží odolat. Vyzkoušejte i vy oblíbenou proceduru wellness hotelů a pobytových zařízení, které se zabývají tímto příjemným odpočinkem pro vaše tělo a mysl. Aktuální nabídku wellness hotelů, jež se zabývají vinnými koupelemi se slevou, najdete na internetové stránce www.NewGo.cz. V popisu jednotlivých slev zjistíte, zda pobytové zařízení danou službou disponuje či nikoliv. Využijte aktuální slevy na wellness pobyty a vyzkoušejte oblíbené wellness procedury!

Účinky vinných lázní

Vinná koupel využívá léčivé účinky z vinných výtažků, v tomto případě v podobě koupele. Vinná lázeň působí blahodárně na celé tělo a mysl člověka. Díky koupeli alespoň na chvíli zapomenete na každodenní starosti a problémy, které vás trápí. Zároveň vám koupel uvolní napjaté svaly a prokrví pokožku. Výtažky z vinných hroznů posilují krevní oběh a imunitní systém, příznivě působí na pleť životně důležitými minerály. Vinné lázně mají hydratační a antioxidační účinky.

Vědci dokázali, že hrozny vína obsahují mnoho léčivých látek. Nejznámější z nich je polyfenol. Z jedné tuny hroznových zrníček získáte jeden kilogram polyfonolů, který zpomaluje proces stárnutí a příznivě působí na oběhovou soustavu.

Tipy na vinnou koupel

Pokud chcete prožít vinné koupele s jedinečnou zámeckou atmosférou, vyzkoušejte vinné lázně v Ostravě. Koupel je vhodná pro zamilované páry i jednotlivce. Do svých prostor vás přiláká profesionální přístup, příjemné prostředí a relaxace na Zámek Zábřeh. Infrasauna, vinné lázně, jemné, vinné olejové masáže, detoxikační zábal a odpočinek vás čeká ve vinných lázních v Orlové – Lutyni. Vinné lázně Svatá Anežka vás uchvátí nejen samotnou procedurou, ale hlavně vynikajícími víny, které jsou vyráběny s láskou.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.