Oblíbené víkendové pobyty v ČR

Dovolenou potřebuje čas od času každý, ovšem pracovní povinnosti nám obvykle nedovolí vzít si dovolenou, kdykoliv bychom potřebovali. V takovém případě mohou být ideálním řešením víkendové pobyty, které začínají v pátek a končí v neděli. Nemusíte si tedy brát dovolenou a i přesto si užijete příjemný pobyt v novém prostředí. Víkendové pobyty jsou ideální pro páry, stejně jako pro rodiny s dětmi, nebo skupiny přátel.

Nabídka víkendových pobytů je velmi široká a můžete vybírat z celé řady druhů pobytů. Velmi oblíbené jsou například vinařské pobyty, relaxační wellness pobyty, pobyty na horách, pobyty ve městech a v průběhu zimy také lyžařské pobyty. Všechny tyto pobyty (i mnohé další) můžete zakoupit s výraznou slevou (40 až 60 %) prostřednictvím slevových portálů, jako je například newgo.cz. Princip nákupu je jednoduchý – na slevovém portálu zakoupíte voucher (poukaz) na svou dovolenou a ten následně využijete při rezervaci termínu pobytu.

Pobyty na horách

Česká republika je velmi bohatá na hory a rozsáhlá pohoří, která jsou ideálním místem pro dovolenou po celý rok. V zimě si zde můžete užívat zábavu i adrenalin při lyžování, snowboardingu a dalších zimních sportech, zatímco po zbytek roku vládne horám turistika. Dovolená na horách je oblíbená mezi mladými turisty, páry i rodinami s dětmi, kterým velmi prospívá pohyb a čerstvý vzduch. Také dovolenou na horách si můžete dopřát za výhodnou cenu. Stačí jen využít slevy na pobyty na horách a můžete se vydat za krásami českého pohraničí! Velmi oblíbené jsou zejména pobyty na Šumavě, v Krušných horách, v Jeseníkách, v Beskydech a v Jizerských horách.

Víkendový odpočinek ve wellness

Pokud si chcete dopřát chvíli zaslouženého odpočinku a nelákají vás horské túry, můžete využít slevy na víkendové wellness pobyty, během kterých absolvujete celou řadu procedur. Mezi nejoblíbenější patří masáže zad a šíje, vinné a pivní koupele a samozřejmě pobyty v sauně. Nabídka procedur je samozřejmě mnohem pestřejší a záleží pouze na vás, které si vyberete.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.