Dovolená v Řecku levně

Řecko patří mezi evropské země s nejdelší historií a pyšní se působivým množstvím kulturních památek. Navíc disponuje, díky své poloze v jižní Evropě, velmi příjemným klimatem, které vytváří ideální podmínky pro letní dovolenou u moře. Není tedy divu, že je právě Řecko jednou z nejvyhledávanějších turistických destinací, co se týče zájezdů k moři. Velkou konkurencí jsou pro něj Chorvatsko a Itálie, protože obě tyto země umožňují jet na dovolenou vlastním vozem, přesto se i Řecko těší stále většímu zájmu ze strany turistů.

Velkým lákadlem jsou nejen již zmíněné památky, které jsou opravdovou chloubou Řecka, ale také zdejší ostrovy a nádherné pláže obklopené azurovým mořem. Přímořské scenérie jsou zde téměř pohádkové a na mnohých ostrovech doslova berou dech. Vybrat si proto místo pro svou dovolenou v Řecku je velmi těžký úkol, protože každý ostrov, ale také každé letovisko nacházející se na pevnině, má své kouzlo a rozhodně má svému návštěvníkovi co nabídnout.

Do Řecka se slevou

Dovolená v Řecku, ale také jinde v jižní Evropě není mnohdy levnou záležitostí. Chcete-li si tedy dopřát krásnou dovolenou v Řecku, ale zároveň ušetřit mnohdy i nemalé částky, pak využijte nabídky slevových portálů. Jedná se o portály, které nabízejí slevy na zájezdy od nejrůznějších cestovních kanceláří. Přes tento slevový portál si zakoupíte voucher, což je poukaz na vaši dovolenou a tento poukaz následně uplatníte u dané CK, se kterou sepíšete smlouvu.

Slevy na zájezdy, které naleznete na slevových portálech, jsou mnohdy opravdu velmi výrazné. Nezřídka kdy přesahují i hranici 40 %, což je srovnatelné s last minute nabídkami zájezdů. Nevýhodou last minute zájezdů je ovšem fakt, že jejich nabídka může být omezená, nikdy nemáte jistotu, že je budou CK nabízet a hlavně je zakoupíte těsně před samotným odjezdem. U slevových portálů si můžete svou dovolenou zakoupit mnohdy i půl roku dopředu. Oblíbeným slevovým portálem nabízejícím slevy na zájezdy k moři je NewGo.cz.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.