Dovolená na Korfu v Řecku

Rádi byste prožili letošní dovolenou v Řecku, ale stále se nemůžete rozhodnout, kterou lokalitu zvolit? Co takhle Korfu, malebný ostrov pyšnící se azurově modrým mořem, dlouhými písečnými plážemi a ideálními podmínkami pro spokojenou dovolenou v Řecku! Korfu si jistě zamilují zejména milovníci vodních sportů a turistiky, která je zde díky bujné flóře a rozmanité kráse zdejší přírody jedinečným zážitkem.

Za návštěvu stojí zejména skalní útesy a vyvýšená místa, z nichž máte nádherný rozhled na ostrov i letoviska. Prohlédněte si aktuální zájezdy na Korfu od desítek cestovních kanceláří na jednom místě – stačí jen navštívit webové stránky srovnávače zájezdů NewTravel.cz.

Moraitika

Vydáte- li se na východní pobřeží Korfu, pak spatříte zelené olivové háje, průzračné moře a písečné i oblázkové pláže rozkládající se kolem letoviska Moraitika. V tomto letovisku se můžete těšit nejen na lenošení na pláži, ale také na vodní radovánky na v mírně se svažujícím moři, které je ideálním místem zejména pro rodiny s malými dětmi, nejrůznější druhy vodních sportů, jako je například potápění, vodní lyžování nebo výletní plavby na lodi.

Letovisko Moraitika je také místem s velmi bohatým nočním životem. Po celý den zde můžete navštívit výborné restaurace, v nichž se připravují tradiční řecké speciality, taneční kluby i bary, kde se můžete bavit až do časných ranních hodin.

Acharavi

Dalším z krásných letovisek, které jsou ideálním místem pro dovolenou na Korfu, je Acharavi nacházející se na severním pobřeží ostrova. Acharavi zde vytváří spolu s letovisky Sidari a Roda jakýsi pomyslný trojúhelník, který láká turisty svými kvalitními plážemi, moderními hotely a výbornými službami, které jsou zárukou vaší spokojené dovolené v Řecku.

Dovolená v Acharavi je vhodná zejména pro ty, kdo chtějí poznat krásy Korfu, ale zároveň touží prožít svou dovolenou v komfortu a pohodlí moderního letoviska. V Acharavi naleznete jak tradiční restaurace, tak kontinentální stravu a samozřejmě také velké množství nejrůznějších obchůdků se suvenýry.

Messonghi

Přibližně 20 km do hlavního města, nedaleko letoviska Moraitika, naleznete letovisko Messonghi, které je jako stvořené pro rodinnou dovolenou na Korfu. Pro malé i větší děti je zde připraven bohatý kulturní program, dětské bazény se skluzavkami, ale také fakultativní výlety s návštěvou aquaparku nebo kulturních památek.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.