Dřevěné zastřešení terasy

Uvažovat o zastřešení terasy byste měli v případě, že je součástí vašeho domu terasa či pergola, ale nelze ji využívat například za dešťivých dní. Nejenom déšť, ale i sluneční paprsky dokáží odpočinek na čerstvém vzduchu pěkně znepříjemnit. Dřevěné zastřešení terasy poskytne stín a ochranu před nepříznivým počasím. Obzvlášť v létě je velice příjemné snídat, obědvat i večeřet venku za zpěvu ptáků. Večer si pak můžete na čerstvém vzduchu dát sklenku vína se svými blízkými. Zastřešení terasy je zárukou toho, že vám tyto chvíle určitě nepřekazí déšť, protože pod střechou se můžete vesele bavit dál i za nepříznivého počasí. Zastřešení terasy od Vetas vám umožní, že budete moci trávit čas posezením na zahradě od jara do podzimu.

Zastřešení terasy – pergoly

Nemáte-li garáž, pořiďte si na zahradu či dvůr pergolu, kterou můžete využívat jako garážové stání. Zastřešení terasy, která má účel garáže je velice praktické, protože auto ochrání před přímým sluncem, sněhem nebo před obávaným krupobitím. Na zastřešení terasy si pak můžete pověsit truhlíky s oblíbenými květinami a vykouzlit si tak na vašem pozemku velice krásné zákoutí. Pod terasu určenou k odpočinku si určitě pořiďte zahradní nábytek a třeba i krb. Zastřešení terasy je zejména pro grilování skvělou volbou, protože ošklivé počasí vám barbecue určitě už nepřekazí.

Zastřešení terasy – krytina

Je pouze na vás, jakou krytinu k zastřešení terasy použijete. Samozřejmě ji můžete dokonale sladit se střechou vašeho domu. Odborníci ve Vetas vám s výběrem mile rádi poradí, pokud si nebudete jistí, co bude pro vaši pergolu nejvhodnější. Překážkou není ani netypické zastřešení terasy. Popusťte uzdu své fantazii a vyberte si střechu, pod kterou vám bude nejvíce příjemné trávit váš čas. Vetas vám na místě vaší terasy přeměří rozměry a vytvoří návrh v počítačovém programu. Sami si pak rozhodnete, zda se vám tato verze líbí nebo jestli bude třeba ještě něco doladit.

Zastřešení terasy vám firma Vetas zhotoví ve velmi krátké dodací lhůtě. Objednejte si zastřešení a do 5 týdnů si můžete vychutnávat volné chvilky ve stínu vaší pergoly nebo terasy. Velmi moderní je také nechat si terasy zasklít a vytvořit si tak zimní zahradu. Zastřešení terasy tak můžete mít také ze skla a i v zimních měsících pozorovat noční oblohu. Mezi ostatní často používané druhy krytiny, kterými se provádí zastřešení teras, patří polykarbonátové desky nebo klasické střešní tašky.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.